м. Харків, пл. Повстання, 7/8
оф. центр “Протон”
оф. 203

+38 057 766 72 40

office@academia.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю Науково виробниче підприємство «Академія» засновано як самостійна організація у 2004 році.

Головною діяльністю підприємства є комплексне проектування об’єктів громадянського й промислового напрямку по всій території України, а також авторский нагляд за об’єктами будівництва.

За час роботи організації сформувалась команда висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи з різноманітними проектними марками. Підприємство самостійно готує для себе кадри молодих спеціалістів на базі найкращих випускників вищих навчальних закладів міста. Штат працівників на сьогодні складає 40 спеціалістів.

Чітко налагоджена система проектування надала можливість виконати за весь час життя організації більш ніж 500 різноманітних проектів нового будівництва й реконструкції вже діючих об’єктів на территорії України. Повний перелік реалізованих об’єктів можна отримати в головному офісі підприємства або ж у відповідному розділі нашого сайту під назвою Портфоліо.

ТОВ НВП «Академія» здійснює свою діяльність, базуючись на ліцензіях та має всі необхідні сертифікати; робота завжди відповідає українським та міжнародним стандартам якості, що є нашою головною перевагою.

Гарантія термінів виконання робіт, оперативність, конфіденціальність – це є основне, за що цінують ТОВ НВП «Академія» наші кліенти.

Ми доведемо Вам на справі, що будівництво – це задоволення, коли з Вами працюють досвідні професіонали!